fotografia - LiniaUrody

urody
Analiza kolorystyczna, make-up, stylizacja, fotografia...

Linia
tel. 662 725 130
Tel 662 725 130
Przejdź do treści

fotografia

Fotografia - to z kolei moje hobby. Jestem Darek, jestem mężem Ani i uczestniczę w tym projekcie, Myślę, że nikt nie zrozumie mojej Żony bardziej niż jej mąż - czyli ja, a że łączą nas również wspólne pasje, nasza współpraca owocuje.
Fotografią interesuję się, od kiedy skończyłem 16 lat, najpierw była to fotografia analogowa, godziny spędzone w "ciemni", gdy wyczekiwało się na obejrzenie efektu swojej pracy.  Żmudne wywoływanie filmów... ...powiększalnik "Krokus" i wreszcie zdjęcia lądowały na suszarce.
Później z roku na rok było coraz łatwiej, zaczęła wchodzić fotografia Polaroid - odbitki widoczne niemal od razu, a później fotografia cyfrowa. Pierwszy aparat, na który było mnie stać nie robił zdjęć jakie bym sobie wymarzył... powiem wprost - brakowało im dużo do doskonałości.  Rozdzielczość, matryca, obiektyw... Cóż... Pozostawiały wiele do życzenia.
W końcu dobrnąłem do pierwszej lustrzanki. Szczyt marzeń, Też nie wszystko było doskonałe, ale już dawało większe możliwości tzw. uczestniczenia w powstaniu kolejnych zdjęć. Człowiek miał wpływ na ustawienie wielu parametrów manualnie. Rozpoczęła się praca kreatywna z aparatem.
I tak do dziś. Parametry sprzętu się nieco zmieniły. Nadal nie jest to szczyt marzeń, gdyż w fotografię zawodową nigdy nie wszedłem - to zostawiam profesjonalistom, ale staram się maksymalnie wykorzystać sprzęt, który posiadam... aby dać obraz chwili w której mogę uczestniczyć. Obraz naszych sesji jest taki jaki widzę go ja. Chcę utrwalać chwilę - która przeminie jak młodość, a na zdjęciach można ją "zatrzymać". Doskonalę wciąż swoje umiejętności i dziękują naszym modelkom za wyrozumiałość....
Pozdrawiam Darek
Kontakt
Tel 662 725 130
Nietoperek 24/1
66-300 Międzyrzecz

© Dariusz Tomaszewski 2018
Masz jakieś pytania? Napisz do mnie;
Wróć do spisu treści